Hakkımızda

Real Asansör, her çeşit ve her kapasite de hidrolikli , panoramik , insan , yük , sedye monjarş asansörlerinin proje tasarımını, imalatını, montajını, taahhüdünü, bakım onarım ve servis hizmetlerini yapmaktadır.Sektöre 1988 yılında giren şirket kurucuları 28 / 01/ 1991 yılında Real Asansör adı altın da şirketleşerek yoluna devam etmiştir. Kuruluşun dan itibaren gelişim ve değişim prensipleri ile hareket ederek günümüz de asansör sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kuruluşunun ilk yılların dan itibaren uluslar arası firmalar ile girdiği ticari ilişkiler sayesinde dünyanın en güncel asansör sistemleri teknolojisini sürekli takip etme ve uygulama şansını yakalamıştır. Müşterilerine sunduğu hizmetler deki etkili dönüş ve pekiştireçler sonucunda kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş, yerli endüstrimizin standartlarına da ciddi bir ivme ve seviye kazandırmıştır. Bu çerçevede 1991 yılında TSE den TSE ürün belgesini, TSE hizmet yeterlilik belgesini, Sanayi bakanlığın dan sanayi bakanlığı garanti belgesini, satış sonrası hizmet yeterlilik belgesini ve 2006 yılında Tüv Trüngen den Iso 9001 / 2000 kalite yönetim sistemi H modülü CE belgesini almıştır.

Avrupa birliği uyum ve gelişim sürecin de teknolojik alt yapısını ve personel eğitim seviyesin sürekli olarak yükselten firmamız İstanbul İl Özel İdaresi , İstanbul Üniversitesi , TRT Genel Müdürlüğü, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, İstanbul Çevre Orman Müdürlüğü gibi Türkiye genelin deki bir çok kamu kurum ve kuruluşlarının asansör ihalelerini kazanarak, fiyat ve kalite optimizasyonunda ki başarısını ispat etmiştir.

Sektör bazında Türkiye standartları üzerinde bilgi, belge, donanım ve deneyime sahip olan Real Asansör San ve Tic Ltd Şti hiçbir yeniliği göz ardı etmeden emin adımlarla güven üretmeye devem edecektir.